Pomáháme ženám s výběrem antikoncepce

PROČ SE OBRÁTIT ZROVNA NA NÁS?

  • certifikované lektorky symptotermální metody pro přirozené plánování rodičovství
  • autorky vzdělávacích e-booků a článků, které tě budou bavit
  • milovnice relevantních dat

HANA LUPAČOVÁ & 

VERONIKA MLÁTILÍKOVÁ

SPOLEČENĚ AUTORKY PEACHES

PROJEKTU ZA VĚTŠÍ INFORMOVANOST A LEPŠÍ ORIENTACI VE SVĚTĚ POD SUKNÍ

Jsme dvě holky, které vlastní zkušenost před několika lety přiměla podívat se pod sukni tak trochu jinak. A protože nás doteď tohle objevování nepřestává fascinovat, otevíráme často tabuizovaná témata týkající se ženství a sdílíme je se světem prostřednictvím našeho webu peaches.cz, sociálních sítí a vzdělávacích e-booků.

Díky našemu prvnímu e-booku 6 + 1 menstruačních pomůcek už víc jak 300 holek zjistilo, která pomůcka jim nejlíp sedne pod sukni. A v e-booku Moje antikoncepce. Moje volba předáváme všechno, co musíš vědět, než si pod tu sukni pustíš někoho dalšího.

REFERENCE NA E-BOOK MOJE ANTIKONCEPCE. MOJE VOLBA

Nedávno jsem se konečně odhodlala k vysazení hormonální antikoncepce a překvapivě jsem zjistila, že absolutně nemám ponětí o tom, jaké jsou moje další možnosti. Jsem dcera gynekoložky a i tak jsem v e-booku našla věci, co jsem slyšela poprvé. Byla jsem vychována na tom, že pilulky jsou prostě nej. E-book jsem přečetla během jednoho večera, začala si věci víc studovat a mám pocit, že až teď jsem doopravdy schopná v tomto udělat vědomé a informované rozhodnutí. Takže děkuji, podle mě by měli váš e-book nakoupit do škol a učit tohle.
Veronika
Přiznám se, že jako o něco mladší jsem jako účinnou antikoncepci brala pouze pilulky a říkala si, že v případě přítele nemůžu mít nic jiného, jinak bych se zbláznila. Ten čas přišel a já se dostala k vašemu profilu a začala zjišťovat vše o alternativních metodách. Děkuji vám za to. Ještě stále vychytávám, ale bez vás bych se k měření bazální teploty dostala jen stěží a přináší mi to ten pocit kontroly, který bych podle mého mladšího já dostala jen s prášky. Děkuji.
Anna
E-book je boží! Smekám, že se vám povedlo nahustit tolik informací a témat do 98 stran. Z textu jde poznat přesně váš styl. Hodnotné informace, odlehčené a s humorem. Fakt klobouk dolů.
Eliška

CHCEŠ MÍT JEDNOU PROVŽDY JASNO V ANTIKONCEPCI

A ZA SVÝM ROZHODNUTÍM SI SEBEVĚDOMĚ STÁT?

Na této cestě nemusíš být rozhodně sama

"ZA VĚTŠÍ INFORMOVANOST A LEPŠÍ ORIENTACI

VE SVĚTĚ POD SUKNÍ."

Háňa a Véra 

NÁVOD

KE STAŽENÍ ZDARMA:

4 KROKY

K IDEÁLNÍ

ANTIKONCEPCI