PRAKTICKÝ E-BOOK PRO ŽENY

Moje antikoncepce. Moje volba

Chceš poznat všechny možnosti antikoncepce, vybrat si tu správnou pro sebe a začít si užívat sex bez strachu z otěhotnění?

Vybíráš antikoncepci, trávíš hodiny hledáním informací, pročetla jsi už všechny diskuze na internetu, téma nadhodila u gynekologa i na kafe s kamarádkou, ale ke konečnému rozhodnutí jsi stejně nedospěla?

EXISTUJE ŘEŠENÍ, KDYŽ...

 • pochopíš princip, na jakém každá z metod antikoncepce funguje,
 • zvážíš všechna pro a proti právě pro sebe a svůj sexuální život,
 • rozhodneš se na základě kompletních dat a za svým rozhodnutím si budeš sebevědomě stát.
Nedávno jsem se konečně odhodlala k vysazení hormonální antikoncepce a překvapivě jsem zjistila, že absolutně nemám ponětí o tom, jaké jsou moje další možnosti. Jsem dcera gynekoložky a i tak jsem v e-booku našla věci, co jsem slyšela poprvé. Byla jsem vychována na tom, že pilulky jsou prostě nej. E-book jsem přečetla během jednoho večera a mám pocit, že až teď jsem doopravdy schopná v tomto udělat vědomé a informované rozhodnutí.
Veronika

Možná zrovna není ten správný čas, abys otěhotněla. Uvědomuješ si, že antikoncepce nerovná se hormonálka, kondom nebo přerušovaná soulož, ale zároveň nevíš, z jakých všech metod můžeš vybírat?

UŽ ŽÁDNÝ POKUS - OMYL

Víš, že antikoncepci budeš řešit ještě dlouhá léta, a tak si říkáš, že by bylo dobré mít jasno jednou provždy? A co teprve mít po ruce pomocníka, ke kterému se můžeš kdykoliv vrátit?

Co ti přinese jeden večer strávený s e-bookem:

 • zjistíš, jak funguje všech 15 metod antikoncepce
 • budeš vědět, jak je používat, aby ses na ně mohla spolehnout
 • tipy, triky a pikošky z praxe ti usnadní výběr
 • dozvíš se, kde a za kolik je koupíš

Zapomeň na kvanta textu,

díky ilustracím a infografice budeš mít jasno raz dva

E-book je boží! Smekám, že se vám povedlo nahustit tolik informací a témat do 98 stran. Hodnotné informace, odlehčené a s humorem.
Eliška

Kdo jsme?

Hana Lupačová a Veronika Mlátilíková, společně autorky PEACHES, projektu za větší informovanost a lepší orientaci ve světě pod sukní. Certifikované lektorky symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství, autorky vzdělávacích e-booků a článků, milovnice relevantních dat.

CO SPOLU S E-BOOKEM ZÍSKÁŠ?

 • jistotu, která ti přijde vhod jak v posteli, tak na koze u gynekologa
 • sebevědomí, díky kterému budeš zářit svou ženskou sexuální energií
 • chuť milovat se kdykoliv, protože z hlavy budeš moct přepnout do těla
 • obdiv kamarádek, až přijde u kafe řeč na antikoncepci
 • čas, který můžeš věnovat raději studování kámasútry
 • svobodu, protože se rozhodneš podle sebe a na základě objektivních dat
 • čisté svědomí, že pro sebe a své zdraví děláš maximum

S tímto e-bookem si začneš užívat sex bez strachu z otěhotnění za

350 Kč / 14 EUR

Líbí se mi, jak je e-book psaný a tvarovaný. Stavěný na datech a pevných základech, zároveň ve formě ženskosti a jemnosti - ideální kombinace. Oslovil mě styl komunikace, jednoduchost a užitečnost. Velký přínos vidím v ucelenosti informací na jednom místě. Je to taková mapa pro ženy, které jsou v tomto tématu nové, ale zároveň poslouží i ženám, které tohle vše už ví, jen na to často zapomínají. Za tu cenu bych ho určitě doporučila mít po ruce.
Veronika Allisterbiohackerka, spoluzakladatelka Code of Life
Je to moc pěkný komplexní e-book o antikoncepci. Měla jsem tu čest, že jsem mu mohla dělat odbornou korekturu a musím ho fakt z celého srdce doporučit.
Kateřina Makrlíkovázakladatelka spolku Nehormonálka.cz